nag

nag

wtorek, 30 grudnia 2014

Odcinek 87


Rok ten był chyba mniej zakręcony od poprzedniego. Nie oznacza to jednak, że był gorszy. Jeśli chodzi o moje osobiste odczucia, to był on zdecydowanie lepszy. Mogę się nawet pokusić o stwierdzenie, że był on najbardziej udanym rokiem od dawna. Co dobre szybko się kończy. Był przyjemniejszy, ale i zleciał znacznie szybciej. To chyba dlatego, że się starzeję... Na pewno dlatego. Wkroczmy teraz w nowy rok z nowymi postanowieniami. Postanowiłam sobie, że spełnię postanowienia, więc w nadchodzącym roku nie ma mowy o porażce. Życzę Wam (sobie też) żebyście wytrwale dążyli do celu jaki tylko sobie postanowicie. Życzę Wam żebyście nie bali się spełniać swoich marzeń, bo nic nie daje tyle szczęścia, jak dążenie do nich. Chciałabym Wam jeszcze życzyć kolejnej dawki wyrozumiałości, żebyście mieli siły zostać ze mną cały rok. : D
Jeśli chodzi o fajerwerki, to jeszcze do niedawna sprawiały mi frajdę. Do tego czasu zdążyłam nabawić się jakiejś dziwnę fobii i je odlubić. Zawsze o północy mam niezłego stracha, że dostanę czymś kolorowym w twarz. To nie byłoby fajne.

Przedwczoraj miałam okazję porozmawiać z Wami na skypie i w coś zagrać. Dziękuję wszystkim, którzy tam byli i wciąż mnie lubią! Najbardziej gratuluję tym wytrwałym, którzy pożegnali się ze mną dopiero po siedmiu godzinach rozmowy. Podziwiam. Było super i koniecznie będziemy musieli to jeszcze powtórzyć.

Szczęśliwego Nowego Roku!


8 komentarzy:

 1. Szczęśliwego nowego roku Oluchna! ^-^

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to szybko mija :v
  Niedawno dodawałaś komiks w którym Oluchna i Kędzior zostają parą ( Jeśli dobrze pamiętam był to komiks urodzinowy bloga ).

  Jak ten czas leci ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Happy new year!!! :D <3 Bomba komix <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny komiks :-D oby ten nowy rok był dla ciebie jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Miliarda wejść i polubień! Oraz równie licznych prywatnych sukcesów ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęśliwego nowego roku i mokrego śmigusa dyngusa ;3

  Ehhh... Ja na szkajpie wytrwałam tylko cztery godziny...
  i w międzyczasie zemdałam xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień, kiedy będziemy mogli wszyscy razem powiedzieć "Marzenia się spełniają." Oraz żebyś spotkała osobę w lamiastej koszulce :P

  OdpowiedzUsuń