nag

nag

środa, 3 lutego 2016

Odcinek 106


*Netflix - największa wypożyczalnia filmów DVD na świecie, oferująca za stałą opłatą wypożyczanie filmów poprzez media strumieniowe. Jakby ktoś nie wiedział.

Wiecie dlaczego komiks wygląda dzisiaj akurat tak? Bo w alternatywie dla rysownia zostawało mi robienie przydatnych rzeczy. 
Historia prawdziwa, do końca tego tygodnia muszę zrobić wszystko to, co wymieniłam w odcinku. A spędzam godziny rysując do niczego niepotrzebne szczegóły... Jeśli się dobrze przyjrzycie, to zauważycie, że Braciak ma skarpetki w symbole nietoperza z Batmana. Co ja robię ze swoim życiem.
O nie. Właśnie sobie uświadomiłam, że jutro jest tłusty czwartek. To samo się prosi o nierobienie nic, oprócz jedzenia niezdrowych rzeczy. No czy to moja wina?10 komentarzy:

 1. Doszłam do tego momentu w życiu, że chciałabym się tak nieplanowanie obijać... W ostatni tydzień ferii spędziłam na zadaniami z historii prawie 30h ^^ Pomijając naukę owej historii i naukę polskiego, i dodatkowe lekcje matematyki. I ciągle mam wrażenie, że za mało robiłam i się nie wyrobię z nauką. Po co ja brałam rozszerzoną histę na maturze...:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oluchna ma zmiany na klatce piersiowej :O !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jutro tłusty czwartek, a ja mam do zrobienia na angielski dwie formy pisemne (dłuuugie)i muszę się ich całych nauczyć.(Co z tego, że miałam na to całe ferie, ferie nie są na odrabianie lekcji tylko odpoczynek od nich xd).

  OdpowiedzUsuń
 4. Komiks z tymi szegółami jest tak piękny i olśniewający! Oluchno... Nie wierzę w to co widzę:DD

  OdpowiedzUsuń
 5. Super blog! Na prawdę! Obserwuję! Świetne komiksy :)

  http://marthas-journal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gorillaz !! <33 kocham ten blog normalnie !

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń