nag

nag

wtorek, 29 stycznia 2013

Odcinek 17Nie ma to jak banan z keczupem o poranku. Mówie wam, daje kopa że hej! Tylko potem radze nie ruszać się za daleko od WC... Zmieńmy temat... Mnie pieniądze w ogóle się nie trzymają. Nie wiem co się z nimi dzieje. Zaczynam podejrzewać, że mój portfel ma coś wspólnego ze  zjawiskami paranormalnymi. Może wie nawet coś o strefie 51?! Już ja sobie z nim pogadam...


8 komentarzy:

 1. HihuhehyhuhahehihyhahehyhiBUHAHAHAHA
  Inaczej mówiąc - Twoje dwa ostatnie komiksy były jeszcze zabawniejsze(to może być coś jeszcze zabawniejszego??)od poprzednich. Zwłaszcza przedostatni. Nieziemsko zabawny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spędziłam już kilka godzin na twoim blogu przez tę muzykę, jest jakaś cudacznie genialna i bezbłędnie trafiła w mój gust. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam twoje komiksy. A trafiłem na tego bloga gdy oglądałem twój komiks na komixxy.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakt, muzyka zabójcza. Teraz tez nie mogę się od niej oderwać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muzyka została wybrana bardzo dokładnie w nieprzypadkowy sposób. Grupa najlepszych psychologów-muzyków z całego świata ustaliła taką właśnie oto playlistę. Spędzili tygodnie wsłuchując się w każdą nutę i badając jej wpływ na odbiorców. Dlatego właśnie gdy usłyszycie ją raz, wracacie na mojego bloga by posłuchać jej znowu i potraficie spędzić z nią długie godziny. To tak dla jasności ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. masz pięknego blogusia ♥♥. ;) piszesz bardzo ciekawe wpisy. obs. za obs.? jeśli już to zrobisz to napisz mi w komentarzu , a ja wtedy uczynię to samo.
  gliniankaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń