nag

nag

czwartek, 8 listopada 2012

Odcinek 3Gdy dopadnie nas leń i zadomowi się tam gdzie słońce nie dochodzi, to ciężko nawet sprostać czynnościom, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Ale wiecie co? Nie chce mi się dalej pisać...

19 komentarzy:

 1. Jesteś świetna. Masz świetną osobowość, a biorąc pod uwagę wpisy pod komiksami, to, pisząc szczerze, chyba wreszcie znalazłam kogoś podobnego do mnie ;D Dzięki za wstawienie swojego komiksa na komixxy.pl, ponieważ w życiu bym nie znalazła Twojego bloga gdyby nie to! Jakbyś nie miała takiego śmiechaśnego adresu, to raczej bym tu nie wpadła. Pozwolisz, że się spytam: co zainspirowało Cię do "włochatych spodni w kratę"??
  Jakby co, mój blog to www.my-kodlyoko-evolution.bloog.pl Zawieszony(brak czasu, szkoła, ech...), ale zawsze ;D
  WilliamkaLW

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo Ci dziękuje. Nawet nie wiesz jak miło mi jest czytać takie słowa :) Zawsze byłam osobą, która lubiła spędzać czas w kreatywny sposób. Czasem mam tak, że po prostu muszę dać ujście moim przmyśleniom czy pomysłom. Robie filmiki, gram na gitarze, rysuje, ale uznałam, że chcę przekazać to szerszej publiczności. Dlatego własnie powstał ten blog. Ale dlaczego własnie ,,Włochate spodnie w krate"? Mogłabym go nazwać jakoś normalniej, np. komiksy Oli czy coś bardziej nudnego... Ale wtedy byłby równie ponury jak ten cały świat. A moje komiksy nie mają na celu być ponure, a nawet inteligentne. Jeżeli ktoś po przeczytaniu ich się uśmiechnie, mogę z dumą powiedzieć, że osiągnęłam zamierzony cel. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam. :)

  P.S.: Pomogłaś mi pozbyć się lenia, aż normalnie mam ochote coś narysować :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę talentu do tworzenia takich świetnych komixxów. Życzę ci sukcesów w tym co robisz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jacy wy wszyscy jesteście mili. Powód, dla którego komiksy robię z przyjemnością i dowód na to, że świat jeszcze nie jest ogarnięty nienawiścią. Dziękuje bardzo :)

   Usuń
  2. Wiem, o czym mówisz :) sama tworzę (opowiadanie na blogu) i wiem, jacy potrafią być ludzie. Zazdrość otwiera w nich plik wredota.doc i zaczynają pisać negatywne komentarze. Krytyka jest ważna, ale ta nasycona jadem powinna być zwalczana wodą święconą, ewentualnie uderzeniem cegłą w głowę ;)
   Ja wolę chwalić, bo ten malutki czynnik dodaje skrzydeł i daje możliwość do dalszego uczenia się w danym kierunku xD

   Usuń
  3. Dokładnie tak. Dlatego ja nie kieruje się nienawiścią, bo wiem jak zwykłe głupie słowo może zranić.

   Usuń
 4. Ja Tobie pomogłam pozbyć się lenia. Teraz Ty pomóż mi - od jakichś dwóch godzin leżą przede mną ćwiczenia od matmy. Nie zrobiłam w nich zbyt wiele.

  Dobra, mniejsza o to, w każdym razie "równie ponury jak ten cały świat". Wzruszyłaś mnie tymi słowami. Totalnie. Wybacz, że to napiszę, ale naprawdę wydaje mi się, że mimo iż przez Internet, spotkałam pokrewną duszę!(Wybacz wzięło się od tego, że ja nie jestem zbyt lubiana(no, w tym rzecz, że Cię nie znam, a oceniać nie chcę, tak jak mi to ktoś napisał: "Ja nie oceniam ludzi. Oceniam tylko czyny"), przynajmniej wśród moich rówieśników, dlatego kumpluję się z rok młodszymi klasami ;D Oni są spoko ;DD)
  WilliamkaLW

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie do końca pokrewne, bo z matmą to ja nie mam problemów ;D Ale nie rozpisujmy się tak w komentarzach. http://www.facebook.com/spodniewkrate?ref=stream# tutaj możemy pogadać i z chęcią Ci pomogę z matmą w miare możliwości :D Poznamy się lepiej przy okazji :)

   Usuń
  2. Ale ja jestem dobra z matmy(nieskromnie pisząc nawet bardzo, mam sześć od dwóch lat, przy czym jestem w szóstej klasie ;D)!... Tylko mi się nie chce.
   WilliamkaLW

   Usuń
 5. spoko.. śmieszne i dziwne... czekam na odcinek 4... Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dorysuj sobie chociaż szczątkowy biust, bo przez pierwsze parę minut zastanawiałem się, czemu mówią do tego gościa w komiksie "Oluchna".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też pomyślałam gdy na początku stworzyłam tę postać, że przypomina faceta. Ale to o jedną rozkminę więcej, więc niech tak już zostanie :D

   Usuń